• Telefon

    0216 488 23 22

Faaliyet Alanlarımız

TAMTAŞ FAALİYET ALANLARI

38 Yıllık Tecrube Deneyimli Ekip İle İhtiyaca Göre Tasarım Standarta Göre Üretim Her türlü silindir, delik, satıh, çanak, puntasız, taşlama ve takım bileme işleriniz özel ve standart kesici, delici takım imalatı standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

Satıh Yüzey Taşlama

Satıh taşlama ; freze ve planya işleminden sonra ısıl işlem olmuş malzemenin çarpıklığını ve yüzey kalitesini saglamak için yapılan işlemdir,
DEVAMI

Silindir Taşlama

Silindir taşlama ; Her türlü silindir ve acılı malzemenin cap ve alın taşlama işlemi ile dış yüzey kalitelerini iyileştirme için yapılan işlemdir.
DEVAMI

Delik Taşlama

3-650 mm Cap ve 1100 mm bok delik ve alın taşlama otamatik paso vererek seri ve manuel olarak taşlama işlemi konik taşlamasi yapılır.
DEVAMI

Puntasız Taşlama

Tüm metal endüstrisinde otomotiv, makina parçaları, uçak ve takım imalatında kullanılır. 1 - 60 mm cap ve 1000mm boy taşlama işlemi gecme ve dalma işlemi.
DEVAMI

Takım Bileme

Her türlü karbür , hava celigi matkap ve frezelerin bileme işleri ve özel kesici takim imalati hizmetini yüksek teknolojimizle ilk günkü performansını sağlayacak şekilde gerçekleştirmekteyiz.
DEVAMI

Kalıphane Talaşlı İmalat

Her türlü kesme delme ve porselen kalibi imalati fason tel erezyon kesim işleri , hizli delik , dalma erzeyon , tornalama ve frezeleme işlemi yapılmaktadir.
DEVAMI